У Запоріжжі презентували результати моніторингу ЗМІ та шукали шляхи протидії російській інформаційній агресії

У Запоріжжі презентували результати моніторингу ЗМІ та шукали шляхи протидії російській інформаційній агресії

Так, на думку експертів Фонду Демократичні ініціативи ім Ілька Кучеріва (Київ) в Україні відсутня державна інформаційна політика, а в регіонах потрібна чітка інформаційна стратегія для ЗМІ, яку повинні розуміти й пересічні громадяни.

Тобто на думку фахівців, повинне бути чітке розуміння “червоних ліній” в умовах гібридної агресії, переступаючи які, ЗМІ починають грати “на руку” агресору.

Проте запорізькі політологи, журналісти не зі всім погодились з висновками експертів, особливо, коли питання дійшли до обговорення діяльності президента.

Гострі дискусії під час круглого столу, вже вкотре засвідчили, що питання антипропаганди потребує системних рішень, а у центрі цієї інформаційної стратегії повинні стати європейські устремління України.

Проблем додає й те, що Україна наближається до президентських і парламентських виборів, і ситуація буде загострюватись. p.s. Проект Фонду Демініціативи ім Ілька Кучеріва ” Підвищення ефективності українських ЗМІ, влади, громадськості у протидії російській інформаційній агресії”, реалізується завдяки підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Previous Image
Next Image