23 травня у Запоріжжі відбудеться Марш вишиванок до Дня Героїв

dvsdvdsvsdvsdv

Організатори зазначають – марш вишиванок абсолютно аполітичний захід

Про основні напрямки заходу можна було почути під час прес-конференції, яка відбулася у Запорізькому Медіа Центрі.

Захід проводиться за підтримки Обласного центру молоді, департаменту культури ЗОДА. Інформаційну підтримку організаторам надав Запорізький Медіа Центр.

До організації маршу окрім “Просвіта Запоріжжя” та “Молода Просвіта” виявили бажання долучитися Благодійний фонд «Лебедія», Самооборона Майдану Запоріжжя, “Українська Справа Запоріжжя”, Запорізька МГО «Небо без кордонів», Творча група «Своєрідне Коло».

– Безпосередньо марш вишиванок відбудеться 23 травня об 11.00, – розповів представник “Просвіта Запоріжжя” Олексій Мосейко. Після збору на площі Поляка колонна вирушає до площі Маяковського. Саме там відбудуться основні події маршу. Так, заплановано урочистий концерт за участю виконавців із Запорізької обласної філармонії та молодих артистів, благодійний ярмарок, безліч конкурсів та сюрпризів для дітей та дорослих.

За словами голови благодійного фонду «Лебедія» Любові Мороко, у рамках заходу відбудеться благодійний волонтерський ярмарок, всі кошти і ваші благочінні внески будуть направлені на підтримку захисників.

Нажаль, сьогоднішні потреби української армії не зменшуються, а можливості волонтерів мають рамки. Тому запрошуємо усіх небайдужих прийняти участь у ярмарку та підтримати наших захисників, – зазначила Любов Мороко.

За словами  Ірини Ярко буде дуже багато цікавих конкурсів для малечі і молоді. Також дітей очікують призи за перемоги у конкурсах.

Зі свого боку керівник Самооборони Майдану Запоріжжя Майдану Дмитро Харьков відзначив, що задля безпеки учасників маршу буде зроблено все необхідне. На сьогодні громадські активісти мають добре налагоджений контакт з правоохоронцями.

За словами Дмитра Харькова, Марш вишиванок обов”язково відвідають справжні герої, які тільки-но повернулись із зони АТО і наші Захисники не тільки підтримають безпеку цього об”єднуючого і національного заходу, а й з радістю поспілкуються із городянами, ще раз підтвердять,що Україна в надійних руках її Захисників і справжніх героїв.