У суботу запоріжців запрошують у Дубовий гай підтримати дітей з аутичністю

12719443_981199198631124_5272985040537563175_o2 квітня всесвітній день поширення інформації про проблему аутизму. Напередодні цієї дати до Запорізького медіа центру завітали представники громадського об’єднання “Здолаємо разом”: Тетяна Карабліна, Наталія Острогляд, Наталія Темченко, Ганна Тітова, Олена Малишева, депутат запорізької міської ради В”ячеслав Зайцев. Модерувати захід відгукнулась відома українська журналістка-правозахисниця, ведуча програм Громадського радіо – Ольга Веснянка.

Учасники заходу закликали небайдужих запоріжців 2 квітня включити до свого одягу блакитну стрічку, бант чи шалик і приїхати у Дубовий гай на заходи, які будуть організовані меценатами для всіх бажаючих, і таким чином підтиримати дітей з аутичністю. Також, цього дня, запорізьку мерію підсвітять блакитним світлом.

Що стосується проблем, то, за словами учасників заходу, – це інтеграція і соціальна адаптація дітей, готовінсть суспільства та педагогів (дитсадків. шкіл) сприймати правильно дітей з аутичністю і допомагати їм адаптуватись. За словами В”ячеслава Зайцева, щоб сприяти вирішенню питань дітей з особливостями звичайно потрібна і увага влади, тому депутат міськради запросив громадських діячів “Здолаймо разм” 6 квітня на 11.00 на засідання депутатської комісії з гуманітарних питань.

Previous Image
Next Image