У Запоріжжі затримали чоловіка, який поцупив три ящики з інструментами з автомобіля Opel

740

Під час несення служби з охорони громадського порядку на вулиці Цитрусовій о 03:30 годині ночі екіпаж помітив чоловіка, який при виді патрульного автомобіля почав переховуватися за будинком. На підставі ст.34 ЗУ «Про національну поліцію».

Під час поверхневої перевірки у чоловіка виявлено чорну сумку, в якій знаходились інструменти: відмички, ключі, запильники, ніж та пристрій схожий на зчитування сигналу сигналізації в автомобілях. Також неподалеку від чоловіка знаходились три ящики, в яких були будівельні інструменти.

Обстеживши прилеглу територію було виявлено автомобіль OPEL Omega в якому були відкриті двері багажника. Інспектори встановили власника, який підтвердив, що три ящики з інструментами належать йому і знаходились в його автомобілі.

Також під час поверхневої перевірки у чоловіка виявлено зіп-пакет з білою кристалічною речовиною. Підозрюваний пояснив що це метамфетамін для власного вживання.

Перевіривши чоловіка за базами даних було встановлено, що громадянин вже притягався до кримінальної відповідальності за крадіжку з автомобіля та зберігання наркотичних речовин.

На місце події поліцейські викликали слідчу групу Шевченківського відділку поліції.