У Запоріжжі відбувся круглий стіл “Єдність заради перемоги”

16831347_1232270776857297_1888967809_n

17 лютого, відбувся круглий стіл «Єдність заради перемоги», в якому взяли участь громадські активісти, представники ЗМІ та громадськості, ініціатором зустрічі виступив Дмитро Харьков, координатор мережі «Вільні Люди» у Запоріжжі.

Учасники заходу проаналізували соціально-політичну ситуацію, як на рівні держави, так і Запорізької області.

Присутні визнали, що великою небезпеко на сьогоднішній день є відсутність консолідації депутатів Верховної Ради, лідерів політичних сил та органів влади в цілому. Крім того, присутні закликали владу відноситься з належною увагою до виконання вимог українського народу, які постали з перемогою Революції Гідності.

«Лідери політичних сил, що зайняли крісла у владі, часто ставлять власні політичні амбіції та інтереси вище за ті цінності, які привели їх до влади, тих цінностей які коштували життя Героям на Майдані. Ці люди зобов’язані сісти за стіл переговорів і демонструвати єдність заради нашої спільної перемоги, в ім’я Героїв Революції Єдності. Україна вище політичних амбіцій, образ» – сказав Дмитро Харьков.

Активісти з різних регіонів України передали напрацьовані пропозиції та зауваження робочій групі, яка займається підготовкою Національного круглого столу, що відбудеться 20 лютого 2017 у Києві. Свої пропозиції будуть передані і від Запорізької області.

Запрошення на участь в Національному круглому столі адресовано Президенту України Петру Порошенко, Арсенію Яценюку, Олегу Ляшко, Юлії Тимошенко і Андрію Садовому.

Текст звернення