Український кризовий медіа-центр запрошує на тренінг

УКМЦ

Тренінг для редакторів та журналістів ЗМК «Відповідальність професії журналіста – стандарти за будь-яких обставин?! Мова ворожнечі та масова свідомість»

Український кризовий медіа-центр запрошує редакторів та журналістів Запоріжжя та області взяти участь у дводенному тренінгу на тему «Відповідальність професії журналіста – стандарти за будь-яких обставин?! Тренінг відбудеться 13 та 14 березня 2018 року

У програмі тренінгу учасників очікує цікаве поєднання теоретичних викладів, відео-сюжетів, презентацій та практичних завдань на дотичні до наступних теми:

  • робота журналістів в умовах конфлікту: психологічний аспект; конфліктно-чутливі теми та дотримання професійних стандартів;

  • пропаганда як інструмент управління суспільною думкою; як розпізнати «мову ворожнечі» та уникати її у своїх матеріалах тощо.

Під час тренінгу учасники отримають перекладений текст непересічної праці відомого іноземного науковця про вплив роботи журналістів на масову свідомість та його наслідки. Cтаття вперше перекладена українською мовою (російської версії також немає).

Початок тренінгу 13 березня 2018 року о 9-30. Місце проведення – IFG Coworking, бульв. Центральний, б.4 Попередня реєстрація за телефонами +38 067 791 59 20, +38 099 220 76 01 або електронною поштою ytyotkina@ukr.net, Юлія Тьоткіна.