СБУ попереджає: в рамках антитерористичних навчань на території Енергодару та Кам’янка-Дніпровського району діють УМОВНІ диверсанти.

СБУ

Управління Служби безпеки україни в Запорізькій області попереджує, що в рамках антитерористичних навчань, які проводяться 3-5 жовтня на території Енергодару та Кам’янка-Дніпровського району діють УМОВНІ диверсійно-терористичні групи.

В ході проведення навчать не виключається здійснення УМОВНИХ терористичних та диверсійних актів, які можуть супроводжуватись хлопками, задимленням та ін. Таки акти можливо будуть здійсненні УМОВНИМИ диверсантами в місцях скупчення людей – на вокзалах, лікарнях, школах, підприємствах та установах.

Управління Служби безпеки України в Запорізькій області звертається з проханням до мешканців і гостей регіону з розумінням поставитись до можливих незручностей та зберігати спокій та проявляти підвищену пильність. У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо протиправних дій невідомих осіб просимо негайно повідомляти правоохоронцям за номерами телефонів 15-68 (гаряча лінія УСБУ в Запорізькій області) або 102.