Роз’єднаність – одна з головних проблем у суспільстві, вважають ветерани АТО

14691370_1118211924929850_9093118732207982768_o


У Запорізькому медіа-центрі відбулась відкрита зустріч ветеранів АТО, волонтерів, громадських діячів із представниками міської та обласної влади.

Основні питання: отримання пільг, працевлаштування, житло, проїзд, соціальна адаптація, психологічна та медична реабілітація ветеранів АТО.

На початку круглого столу представники влади відзвітували про стан справ у забезпеченні прав ветеранів АТО. Після чого слово взяли самі колишні та чинні військовослужбовці, які поділились своїми думками.

Так, наприклад, Валерій Прозапас офіцер запасу, та підприємець сказав, що він охоче бере на роботу “хлопців, які воювали” для того, щоб вони були при ділі. Але ще краще зробити з ветерана не стільки працівника, а роботодавця.

Олександр Ходос, боєць батальйону Сармат, волонтер шпиталю Запоріжжя і керівник БФ, в цілому позитивно оцінює і забезпечення пільгами, і сам сервіс отримання УБД.

Але головне на чому зійшлись майже всі присутні так це те, що ветерани АТО не хочуть відчувати себе у ролі тих, які начебто, тільки те й роблять, що просять і чекають на допомогу або пільги – суспільство повинно саме розуміти та бути вдячними за те, що хлопці захищають мир та безпеку не шкодуючи свого здоров’я та життя.

За підсумками круглого столу, учасники поділилися своїми враженнями:

Такие встречи очень нужны. И некоторые из них можно было бы проводить даже без камер. Они носят объединяющий фактор.

Для активизации участия общественности в жизни города, важно взять курс не на то, что у нас не выходит, нереализуемо, решается только в Киеве, а на то что мы уже делаем сейчас, что у нас получается, чтобы были видны позитивные результаты работы. Успехи окрыляют! )

Очень важно было бы получать от власти обратную связь по тем вопросам, которые поднимались, чтобы был какой-то отчет о том, что было карандашиком записано. А как это было реализовано. Чтоб не получалось: “поговорили, а воз и ныне там”. А в целом очень приятное и позитивное ощущение после такого искреннего общения за круглым столом! После таких встреч появляется ощущение, что всё, что мы делаем, не зря! Спасибо за вдохновение!”