Презентація другої збірки проекту пошуково – публіцистичних робіт «Сегодня была война»

%d0%b2%d0%be%d0%b9%d0%bd%d0%b0

Шановні журналісти, запрошуємо вас на презентацію другої збірки проекту пошуково – публіцистичних робіт «Сегодня была война», створеної Центром національно – патріотичного виховання та духовного розвитку молоді ЗДІА спільно зі студентами ЗДІА та молоддю Запоріжжя

Студенти Запорізької державної інженерної академії відмовились від Новорічної вечірки заради створення усної історії війни на сході України. Кошти, передбачені для студентських розваг спрямовано на видання унікальної збірки пошуково – публіцистичних робіт, «Сьогодні була війна»

Збірка присвячена простим і великим українцям – добровольцям, які не вагаючись першими стали на захист незалежності і територіальної цілісності України. Це збірка про бійців, медиків, волонтерів – про людей, які живуть поряд з нами, але встигли стати Героями. В історіях збірки на прикладах окремих сучасних українців описується, як починався добровільний і волонтерський рух. Значна частина матеріалу збірки присвячена запорізькому добровільному 37-му окремому мотопіхотному батальйону.

22 грудня 2016 року о 11.30 в Запорізькому Медіа Центрі (Запорізький обласний центр молоді, вул. Патріотична, 49) за підтримки Комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, відбудеться презентація другої збірки проекту пошуково – публіцистичних робіт «Сегодня была война».

В презентації беруть участь герої збірки: воїни добровольці Олександр Ходос, Євген Постолатій, Павло Івко, Євген Бабанський, волонтер Катерина Матюха, батьки загиблого Данила Касьяненка та дружина загиблого з позивним Француз – Юлія Бурлака.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі та обговорення дискусійних питань.

Контакти:

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради:69005, м.Запоріжжя, вул.Патріотична, 49,

каб. 24, 25, 26

E-mail: info@ocpvm.org.ua тел./факс: (0612) 34-64-62

тел.: (061) 233-53-33; (0612) 33-49-91

Бурова Анастасія Олександрівна

автор, технічний редактор збірки

+380952304084

cnpvdrm_zdia@i.ua