Політика Путіна зробила росіян біднішими на 198 мільярдів доларів

%d0%bf%d1%83%d1%82%d0%b8%d0%bd-198

Якщо причини бідності в Україні зрозумілі: російська агресія, анексія Криму, війна на Донбасі, в результаті чого ми втратили близько 17% ВВП, то причини зубожіння “могутньоїРосії викликають подив. Країна, очолювана незмінним лідером, Володимиром Путіним, якого за даними російських соціологів підтримують 85 відсотків громадян, опинилася у глибокому економічному нокдауні, з якого може й не вийти.

Перспективи ж України, попри всі негаразди виглядають краще, про що свідчать останні дані зростання ВВП. Так у третьому кварталі 2016 року ВВП зріс на 1,8%, що вже дає змогу уряду підвищити соціальні стандарти для громадян що працюють та пенсіонерів. Але повернемося до результатів дослідження

Днями, сайт Credit Suisse опублікував доповідь Global Wealth Report про сукупний добробут населення світу з середини 2015 по середину 2016 року.

Виявилося, що Росія, Україна та Аргентина стали світовими лідерами за темпами збідніння населення.

Так, за даними сайту Credit Suisse, добробут жителів Росії за звітний період скоротилася на 15%, що у грошовому еквіваленті складає 198 мільярдів доларів. Україна збідніла на 18,5%, а Аргентина взагалі на 27%.
Що ж до країн, добробут яких зростав то лідерами тут виявились Японія, США, Німеччини, Франція, Канада та інші.