Пенсіонерка віддала шахрайці 73 000 гривень, рятуючи від «прокляття» себе та свого чоловіка

900

У тенета шахрайки потрапила 70-річна мешканка Чернігівського району. Пенсіонерка віддала незнайомій жінці усі сімейні заощадження, рятуючи від «прокляття» себе та свого чоловіка.

21 жовтня 2016 року до Чернігівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області звернулась 70-річна мешканка села Новополтавка. Жінка розповіла, що разом із чоловіком стала жертвою шахрайки.

Потерпіла близько 14 години біля свого будинку за місцем мешкання продала незнайомій жінці горіхи. Під час розмови заявниця почала жалітися на здоров’я та інші проблеми. Саме за це і «зачепилась» ворожка. Остання одразу запевнила пенсіонерку, що в неї великі проблеми та вона може допомогти. Незнайомка швиденько нібито провела ритуал по зняттю порчі та в якості подяки попрохала 500 гривень. Задоволена господиня одразу винесла з хати гроші.

А вже за декілька хвилин шахрайка побачила чоловіка жінки та переконала подружжя в проведенні спільного ритуалу очищення і наказала винести з дому усі заощадження. Стареньки витягли зі схованки загалом 73000 гривень й віддали ворожці. Лиходійка завернула їх у хустинку, щось почала шепотіти над грошима і запевнила, що все поверне. Вона дала бабусі та дідусю по жмені землі та наказала одному піти до кінця вулиці, а іншій у будинок. Саме в цей час шахрайка залишила подвір’я.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Пошуки аферистки тривають.

Працівники поліції застерігають жителів області бути обачними та не довіряти незнайомцям. Уникайте будь-яких контактів з особами, які намагаються привернути вашу увагу. У жодному разі не дивіться їм в очі, не дозволяйте торкатись вас. І тим паче не погоджуйтеся на пропозиції поворожити чи зняти порчу.

Окрім того, правоохоронці радять провести роз’яснення родичам та близьким людям похилого віку про необхідність бути вкрай обережними і уважними при спілкуванні з незнайомцями. Ні в якому разі не впускати в свою оселю сторонніх осіб, ким би вони не представлялись та під яким благородним приводом вони б не заходили.