Олександр Рєпкін, директор сонячної електростанції Tokmak Solar Energy: «Ми зможемо допомогти переможцям конкурсу на практиці реалізувати свої яскраві проекти”

22 квітня у Запорізькому Медіа Центрі відбулася прес-конференція з приводу початку конкурсу проектів для молоді на тему «Енергозбереження та енергоефективність очима молоді». Організаторами заходу є Запорізьке представництво громадянської мережі ОПОРА, КУ «Запорізький обласний центр молоді» та Запорізький Медіа Центр.

dvdvsvdsv

– Я можу тільки вітати старт такого проекту, – говорить Олександр Рєпкін. – Багато хто не приділяє уваги проектам, які реалізовує молодь. Але це хибна думка, адже всі, хто пропонує новації у енергетичному напрямку, творять нову історію в нашій країні. Стосовно переможців анонсованого конкурсу, то думаю, що ми зможемо допомогти їм на практиці реалізувати свої яскраві проекти.

Для справки:

ТОВ «Токмак Солар Енерджі» створено 9 червня 2011 року. Основний вид діяльності компанії – перетворення енергії сонячного випромінювання на електроенергію. Виробництво засноване на передових технологіях і є не тільки високоефективним, але й екологічно чистим. Власна розробка компанії трекер «TSE Tracker System» запатентована в 47 країнах світу. Підприємством успішно реалізований і введений в експлуатацію у жовтні 2013 року проект сонячної електростанції потужністю 10 МВт в с. Новому Токмацького району Запорізької області. Електростанція розташована на території площею 32 га.