Окремі депутати обласної ради поновили тиск на Запорізький обласний центр молоді, що буде далі?

17211810_1246056682145373_7944065428478838190_o

У Запорізькому медіа-центрі відбулася прес-конференція за участю Михайла Шатухо, керівника Запорізького обласного центру молоді, Марини Шконди, директора Центру патріотичного виховання молоді ЗОР та Євгенія Іржавська, головного спеціаліста управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Неочікувано багато до події приєдналися представники ветеранських організацій та громадські активісти, які пришли, щоб підтримати Запорізький Обласний центр молоді та Центр патріотичного виховання молоді.

Минулої п’ятниці члени тимчасової контрольної комісії Запорізької обласної ради, яка покликана вивчити функціонування обох установ на предмет можливого їх злиття, провела “перевірку” діяльності установ, коли їх керівники були у відрядженнях.

Результати “перевірки” можна побачити тут: http://zor.gov.ua/…/deputaty-oblrady-proinspektuvaly-robotu…

Нагадаємо, що тиск на Обласний центр молоді почався ще в листопаді 2016 року, коли Молодіжна міська рада зажадала, щоб приміщення ЗОМЦ передали на баланс міста. Після публічних обговорень та реакції громадянського суспільства, автори ідеї відступили.

Сьогодні ж, дивним чином, активність у цьому напрямку демонструють окремі депутати облради. Адже як пояснити раптовий рейд, без попередження, у центр молоді та центр патріотичного виховання, коли керівництво цих установ було у відрядженнях.

Окрім того, комісія виказала обурення тим, що “більшість кабінетів та залів приміщення, розташованого в центрі міста, здаються в оренду, а не використовуються згідно статутної діяльності”. На що, Михайло Шатухо, відповів, що рішення щодо оренди приміщень у центрі молоді не приймаються керівником установи, а визначаються депутатами тої самої обласної ради. Тому логічно, що й питання у комісії повинні виникати не до керівництва комунальних установ, а до своїх колег.

Прогнози звичайно річ не вдячна, але судячи з реакції громадськості, “другий раунд” теж буде за громадянським суспільством, а депутатам слід не в кулуарні ігри грати, а відкрито виступати зі своєю позицією.