На Запоріжжі стартував конкурс молодих талантів «Зорепад»

22 вересня у Запорізькому медіа-центрі відбулась прес-конференція з нагоди старту 24 щорічного фестивалю талантів «Зорепад».

11947471_455615627979663_8196213412254411402_n

«Зорепад» – це обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва, що має на меті: пошук і підтримку талановитих молодих виконавців; естетичний та духовний розвиток молодого покоління; популяризацію та розвиток молодіжного естрадного мистецтва; обмін досягненнями в галузі вокального, інструментального, хореографічного, театрального мистецтва, сприяння зміцненню творчих контактів між учасниками; підвищення художнього рівня репертуару і виконавчої майстерності учасників.Zorepad1

Ольга Гнипа, начальник відділу по роботі з молоддю Управління молоді, фізичної культури і спорту Запорізької ОДА розповіла. Що у зв’язку із економічною ситуацією в країні, фестивалю було збільшено фінансування. Цього року проведено своєрідний ребрендінг з метою зробити фестиваль максимально сучасним, цікавим і креативним.

У попередні роки фестиваль збирав не менше 700 учасників по всій Запорізький області, ці показники не впали навіть у 2014 році, найтяжчому для української громади.

Організатори розповідають, що відчувають у молоді потребу творчо реалізовуватись, мати можливість відволікатися, рости, знаходити нові знайомства та можливості розвитку.

Голова конкурсної комісії, засновник фестивалю та заслужений працівник культури України Володимир Артемьєв наголосив на можливостях, які відкриваються перед учасниками «Зорепаду» в подальшому, зазначив. Що запорізька молодь завжди мала і має великий потенціал і багатий ресурс талантів.

CAM01948

Юлія Данилюк, координатор проекту «Зорепад-2015»:

«З 28 вересня 2015 року пройдуть зональні відбіркові тури, де КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР обере найталановитішу молодь нашого краю. Команда журі відвідає 5 населених пунктів Запорізької області, де на власні очі побачить усе, на що здатна молодь Запорізького краю. Наше неупереджене та справедливе журі особисто обере найкращих танцюристів, вокалістів, музикантів та представників циркового жанру, віком від 14 до 35 років. Зональні відбіркові тури відбудуться: у місті Бердянськ змагатимуться учасники від: м. Бердянськ, Бердянського, Приморського та Чернігівського районів, Куйбишевського та Розівського районів Запорізької області 5 вересня 2015 року об 11:00 в БК «Нафтохімік»; у місті Запоріжжя змагатимуться учасники від: Вільнянського району, смт. Новомиколаївка та Запорізького району Запорізької області 28 вересня 2015 року о 10:00 в КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР; у місті Дніпрорудне змагаються конкурсанти від: Василівського району (місто Василівка), м. Дніпрорудне, Михайлівського району Запорізької області 30 вересня 2015 року з 9:00 у БК «Гірник». у місті Токмак змагатимуться учасники від: м. Токмака, м.Пологи, Токмацького, Оріхівського, Пологівського, Гуляйпільського районів Запорізької області 6 жовтня 2015 року о 10:00 в Районному будинку культури. у місті Кам’янка-Дніпровська змагатимуться учасники від: м.Кам’янка-Дніпровська, м.Велика Білозерка, м.Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області 7 жовтня 2015 року о 10:00 в Районному будинку культури. у місті Мелітополь змагаються конкурсанти від: м. Мелітополь, Мелітопольського, Веселівського району, Приазовського, Якимівського районів Запорізької області 9 жовтня 2015 року о 10:00 в актовій залі Таврійського агротехнологічного університету».

Інформацію про перебіг зональних відбіркових турів, а також дати, місце та час проведення фіналу та гала-концерту шукайте згодом а сайті Запорізького медіа-центру.