Міхеіл Саакашвілі з командою борців з корупцією відвідав Запоріжжя

12891784_1148714931825791_5475929919001451917_o

На початку тижня у Запоріжжі відбувся Антикорупційний форум членів координаційної ради Руху за очищення. Перед запоріжцями виступали: Міхеїл Сакашвілі, Сергій Лещенко, Олександ Боровик, Василь Гацько та Володимир Федорін. Форум відбувся у приміщеннів концертного залу ім.Глінки і зібрав повний зал.

Сергій Лещенко почав свій виступ з того, що назвав мости, які вже 16 років будуються у Запоріжжі, пам”ятником корупції і закликав обєднуватися для боротьби з таким явищем, як корупція та навів приклад по ситуації навколо Запоріжжяобленерго.

Володимир Федорін, напевно не такий відомий широкому колу громадськості, як його колеги, але його виступ відрізняється своєю змістовністю. Він добре знається на історії, тому, мабуть, розпочав він з короткого екскурсу у ХХ століття, у якому радянське керівництво, не жаліючи ні життя, ні здоров”я, громадян, будувало індустріальну економіку. Запоріжжя гарний приклад “продукту” тієї епохи. Але чи скористалися ми напрацюванням минулого, чи організували ми нові виробництва починаючи з 90-х років, чи задіяний той освічений людський потенціал, звертається Федорін з запитаннями до присутніх.

Василь Гацько лідер ДемАльянсу говорить про те, що ті очікування, які були у суспільстві під час Майдану не реалізовані і відповідальність покладає на президента, та й не забуває нагадувати, що й звичайні люди повинні активніше протидіяти корупції.