“Молодь у містах України: ключові тренди з досліджень МРІ”.

Молодь-у-містах-України-1024x576

У вівторок, 17 квітня, в Американському домі у Києві Міжнародний республіканський інститут (МРІ) презентує результати муніципальних опитувань та обговорить погляди покоління, яке визначає майбутнє країни, в рамках заходу “Молодь у містах України: ключові тренди з досліджень МРІ”.

Під час заходу Любомир Мисів, заступник виконавчого директора соціологічної групи «Рейтинг», представить відмінності у поглядах поколінь на розвиток та перетворення в країні:
Хто декларує свою готовність брати участь у виборах і хто реально голосує?
Як молодь оцінює стан справ у своїх містах і в країні: від геополітики (ЄС чи Митний союз?) до свого району (чи безпечно повертатись додому самим після настання темряви?)
Куди та хто подорожує найбільше?
Що важливіше: демократична система чи заможна економіка?
Як часто та в яких сферах доводилось робити подарунок чи давати хабар для вирішення певних проблем представникам різних вікових груп?
Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту, поділиться баченням і стратегією розвитку молодіжної політики в Україні.

Олександр Спутай, Керівних програм для молоді МРІ, розповість про можливості залучення молоді до соціального та політичного життя своїх міст і країни, зокрема, через програми МРІ.

Соломія Бобровська, Виконавчий директор ГО «Українська основа», колишня в.о. Голови Одеської обласної державної адміністрації, поділиться думками щодо шляхів ефективного залучення молоді до управлінських процесів та досвідом роботи в органі місцевого самоврядування.

Максим Чекригін, активіст з Маріуполя та випускник навчальних програм МРІ, поділиться досвідом створення молодіжних хабів і впливу на місцеву владу.

Дискусію модеруватиме політичний консультант Петро Охотін.

Кому буде цікавий захід:
всім, хто працює з молоддю та зацікавлений в поглядах молодих людей на соціальні та політичні зрушення в країні;
молодим професіоналам, студентам, представникам молодіжних, громадських та міжнародних організацій, які мають інтерес до соціологічних досліджень і якісної аналітики;
активістам та агентам змін: лідерам громадських організацій, органів студентського самоуправління чи молодіжних крил політичних партій.
Долучайтесь до дискусії!

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/Jc016h1P9kjUkGUs2 та взяти з собою документ, що посвідчує особу – паспорт або посвідчення водія.