Лідером за ефективністю серед запорізьких депутатів став Ігор Артюшенко — Громадянська мережа “ОПОРА”

img_9470

Громадянська мережа “ОПОРА” у Запорізькому медіа центрі провела публічну дискусію на тему «Депутати-мажоритарники Запорізької області: підсумки діяльності за 2016 рік» під час якої будло презентовано дані аналітичного моніторингу.

Для визначення ефективності діяльності народних обранців аналітики ОПОРИ виокремили дві категорії: законодавчу активність та роботу в окрузі.

До законодавчої активності віднесли наступні критерії: вівдвідуваність комітетів, пленарних засідань, участь у голосувані, законотворча діяльність, запити та виступи. Робота на окрузі включає в себе натупне: кількість приймалень у окрузі, кількість приймалень поза округом, кількість проведених депутатом особистих прийомів громадян, відповіданість графіку ВРУ дням особистого прийому, активність у окрузі, участь у роботі місцевих органів влади, звітування про свою роботу.

Результати моніторингу по Запорізькій області виглядають наступним чином. На першому місці по області , та на 20-му по країні, опинився Ігор Артюшенко, народний депутат від БПП, на другому місці (52-му у загальному) — Микола Фролов (БПП). На третьому місці (57 у загальному) — Сергій Валентіров, теж фракція БПП, на четвертому місці (65 у загальному) — Олександр Пономарьов, член парламентської групи “Воля народу”.