Компанія GOOGLE створила захоплюючий віртуальний тур музеями України в який потрапив і заповідник “Хортиця”

Хортиця

У Національному музеї народної архітектури та побуту України (Пирогів) відбулася презентація проекту “Автентична Україна” з 3D-турами музеями України під відкритим небом – спільного проекту Міністерства культури та Google Україна.

На сайті можна “відвідати” Музей народної архітектури та побуту в Пирогово, “Шевченківський гай” у Львові, музеї в Переяслав-Хмельницькому й Ужгороді, Центр народознавства “Мамаєва Слобода” в Києві, заповідник “Хортиця” в Запоріжжі та резиденцію Богдана Хмельницького в Чигирині.

Дмитро Шоломко, директор Google Україна, під час презентації проекту зазначив, що Україна має багато культурних досягнень, які варто демонструвати якомога ширшої аудиторії.

Проект “Автентична Україна» реалізується компанією Google у партнерстві з Міністерством культури України й присвячується ЗD-туризму скансценами України. Зокрема, у квітні цього року, вже був презентований спільний спецпроект “Дерев’яні церкви Карпатського Регіону», за допомогою якого можна дізнатися більше про кожну з унікальних церков, а також прокласти до них маршрути на Google Картах