За вихідні дні на водних об’єктах області врятовано 8 людей, з них – 1 дитина

DSC_0364

За вихідні дні на водних об’єктах області врятовано 8 людей, з них – 1 дитина. Події виникли в містах Бердянськ, Приморськ, Приазовському та Більмацькому районах.

1 липня о 17:00 в районі 3-ї дамби, що у Бердянську, під час сімейного відпочинку хвилею накрило хлопчика. Чоловік, який відпочивав поруч, витягнув 9-річного хлопчика з води та передав матері. Дитину каретою швидкої медичної допомоги госпіталізували до реанімаційного відділення міської лікарні. Підрозділи ДСНС не залучалися.

2 липня о 13:05 в районі громадського пляжу села Приморський посад, Приазовського району в акваторії Азовського моря врятували двох людей.

Рятувальники окремого поста АРЗ СП помітили на відстані 500 м від берега, що відпочивальників на надувному матраці відносить у відкрите море і вони кличуть на допомогу. Бійці ДСНС дісталися до потерпілих та доставили їх на берег. Від медичної допомоги 38-річний чоловік та 36-річна жінка, жителі Мелітополя, відмовилися.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах! Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах суворо заборонено! Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду! Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

Результат пошуку зображень за запитом "ДСНС на воді"