Запорізькі випускники посіли третє місце в Україні за підсумками ЗНО 2017

ЗНО 2017

Підбито підсумки основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яке у 2017 році проводилося з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, математики, історії України, російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії, хімії. Результати з української мови, математики або історії України або іншого предмету (за вибором учасника) зараховувалися як оцінка за державну підсумкову атестацію. Повідомляє Запорізька обласна державна адміністрація

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, для участі в основній сесії ЗНО в області було зареєстровано 10597 осіб, що на 1411 менше, ніж 2016 року. За чисельністю зареєстрованих Запорізька область посіла 7 місце по Україні.

Максимально можливу кількість – 200 балів за виконання сертифікаційних робіт з предметів зовнішнього незалежного оцінювання отримали 18 випускників із Запорізької області. За цим показником область посіла 3 місце по Україні разом із Харківською після Києва і Львова (у 2015 році – 7 місце, у 2016 році – 8 місце).

За підсумками ЗНО-2017 200 балів отримали: двоє – випускники минулих років, 10 – випускники запорізьких гімназій та ліцеїв № 11, 28, 29, 40, 71, 99, технічного, «Логос», двоє – випускник енергодарських гімназії «Гармонія» і навчально-виховного комплексу № 1, по одному – Бердянського муніципального ліцею, Мелітопольської гімназії № 10, Приазовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 «Азимут» і Михайлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія ім. І.А.Найдьонова».

Найбільше балів на тестуванні здобули з англійської мови (8 осіб), четверо учасників отримали 200 балів з математики, троє – з хімії, двоє – з історії України, один – з біології.

Остаточний звіт за результатами проведення двох сесій (основної і додаткової) буде оприлюднено у вересні 2017 року.