Запорізький обласний центр молоді єдина комунальна установа що працює з молоддю в області — Михайло Шатуха

img_9529Ольга Гнипа, начальник відділу по роботі з молоддю Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА заявила, що Запорізький обласний центр молоді є платформою для реалізації державної молодіжної політики в області. Співпрацює з молодіжними громадськими організаціями, а у разі необхідності допомагає у проведенні заходів, у тому числі надає приміщення.

Окрім цього на базі центру молоді діють клуби з української та вивчення англійської мови, які є абсолютно безкоштовними для всіх охочих. Періодично проводяться літературні та вечори кіно.

Крім цього центр молоді, за сприяння Національного фонду на підтримку демократі, є учасником проекту, суть якого, полягає в обміні досвідом, та ідеями між співробітниками молодіжних центрів по всій країні. Він увійшов до складу десяти інших подібних центрів, на базі яких і буде реалізовуватися цей проект.

Михайло Шатуха, керівник КУ “Запорізький обласний центр молоді”, на прес-конференції присвяченій результатам діяльності центру молоді за 2016 рік, відзначив, що на сьогодні це єдина комунальна установа, що підтримує проекти молоді запорізької області.

Обласний центр молоді, стверджує, її керівник, є лідером серед подібних установ в Україні по роботі з молоддю.

На сьогодні є спільний проект з Британською радою, “Активні громадяни, ” налагоджена співпраця з подібними установами в інших областях України.

Основні напрямки діяльності: організація та проведення молодіжних заходів, форумів, наукових конференцій, культурно масових заходів, змагання з інтелектуальних ігор, надання правової та консультативної допомоги молоді, пропагування здорового способу життя. Залучення обласної молоді до міжнародних мистецьких та спортивних заходів.