Запорізька обласна рада знову залишилася без голови

12310421_915061685244876_8531053996306559034_nСесія Запорізької обласної ради вже вдруге ніяк не може дійти до свого логічного завершення. Бажаючих пускали на сесію лише за 15 хвилин до початку, і лише за паспортом.

На засіданні були депутати від усіх політичних партій, окрім «УКРОПА». Ще вранці лідер запорізьких «Укропів» Ярослав Гришин заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук , що вони не прийдуть на засідання через «ШИРКУ» – таку собі змову депутатів від демократичних сил з Опозиційним блоком, коли мали б обрати головою нинішнього губернатора Григорія Самардака, а його заступником – Єгора Семенкова від Оппоблоку.

Врешті головуючий на сесії Олександр Старух («Батьківщина») заявив, що кандидатів на посаду голови облради ще ніхто не висунув і тому об’явив час на «подумати» – перерву до 16.00.

Після перемовин всі знову зібрались у сесійній залі, депутати від «Укропу» також завітали. Спочатку голова лічильної комісії заявив, що померлого депутата Андрія Новоселова від «Нової політики» замінить його коллега Раїса Чухрай, директор Департаменту освіти і науки Запоріжжя замінить в Запорізькій обласній раді. Її неодноразово звинувачували у корупційних зловживаннях, тому цю звістку активісти сприйняли криками «Ганьба!».

Всі очікували продовження сесії, але цього не сталось – пан Старух об’явив перерву до 15 грудня. І не виключено, що в новий рік Запорізька область увійде без голови облради, адже його знову можуть «відкласти».