Запоріжжю повернуто земельну ділянку вартістю 14,5 мільйонів гривень

828fffe53a98f0c1514968a7bec47b66_L

Рішенням господарського суду Запорізької області задоволено позовну заяву Запорізької місцевої прокуратури № 1 в інтересах держави в особі Запорізької міської ради до одного з приватних підприємств міста про зобов’язання повернути земельну ділянку вартістю понад 14,5 мільйонів гривень. Повідомляє прес-служба Запорізької області.

Так, результатами опрацювання інформації про стан законності у сфері земельних відносин Запорізькою місцевою прокуратурою № 1 наприкінці червня 2017 року до господарського суду Запорізької області пред’явлено позовну заяву в інтересах держави в особі Запорізької міської ради про зобов’язання повернути земельну ділянку площею 1,7784 га по вул. Зейській у Заводському районі міста Запоріжжя.

Встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю, незважаючи на закінчення строку дії договору оренди землі, до цього часу не повернуло її орендодавцю, Запорізькій міській раді, за актом – прийому передачі.

Більше того «колишній» орендар упродовж останніх кількох років не сплачував плату за землю до бюджету,заборгованість сягнула 280 тис. грн.

За результатами судового розгляду позов Запорізької місцевої прокуратури № 1 про зобов’язання повернути на користь Запорізької міської ради земельної ділянки вартістю понад 14,5 млн. грн. задоволено. Наразі прокуратурою вживаються заходи щодо забезпечення виконання судового рішення.