До 55-ї окремої артилерійської бригади прибуло молоде поповнення

IMG_2864

14 військовослужбовців призову «Весна-2017» прибуло до 55-ї окремої артилерійської бригади для проходження військової служби. Хлопці з Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Хмельницької областей пройшли курс молодого бійця та склали урочисту присягу на вірність українському народові у 184-му навчальному центрі Збройних Сил України.

Серед новоприбулих – двійнята Олексій та Андрій Погребняк з Харкова. За словами братів, вони радо зустріли звістку про свою службу у справжній бойовій військовій частині.

Перший день в артилерійській бригаді для призовників 2017 року виявився насиченим: після урочистої зустрічі з командуванням частини солдати поспілкувались з офіцерами-учасниками АТО, які розповіли новобранцям про свій бойовий досвід. Результатом зустрічі стало рішення чотирьох солдатів-строковиків продовжити військову службу за контрактом.

Після психологічного вивчення молодого поповнення, строковикам була проведена екскурсія по території військової частини та Музеєм бойової слави 55-ї окремої артилерійської бригади. Солдати були вражені історіями героїв-артилеристів – як років Другої світової війни, так і війни сьогоднішньої, на Донбасі.

Додамо, що усього протягом серпня до лав 55-ї окремої артилерійської бригади заплановано направити близько 40-ка військовослужбовців строкової служби з різних навчальних центрів України.IMG_2860 Погребняк

Фото Андрія БЕЗРУКА