АНОНС: Публічна дискусія “Проблеми енергоефективності очима депутатів і громадськості Запоріжжя: аналіз ситуації та шляхи вирішення”

енергоефективність

28 квітня 2016 року об 11.00 годині у Запорізькому медіа-центрі (пл..Фестивальна, обласний центр молоді, 2 поверх) відбудеться публічна дискусія на тему: “Проблеми енергоефективності очима депутатів і громадськості Запоріжжя: аналіз ситуації та шляхи вирішення”.

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА презентують мету моніторингової кампанії ОПОРИ у 105 виборчих округах 24 областей України і м. Києва та перші результати моніторингу депутатів Запорізької області: Ігоря Артюшенка, Сергія Валентирова, Олександра Пономарьова, Миколи Фролова.

Під час заходу буде проведене обговорення функцій депутатів та механізмів участі громадян у законодавчому процесі, можливостей взаємодії виборців з народними депутатами, а також проблем енергоефективності, енергозбереження, специфіки проходження опалювального сезону і тарифної політики для територіальної громади, які можуть бути вирішені на рівні парламенту, за участі народних депутатів України, посадових осіб органів місцевого самоврядування, громадських активістів.

У заході візьмуть участь:

Народні депутати України, обрані за одномандатними виборчими округами Запорізької області

Керівники структурних підрозділів Запорізької облдержадміністрації та Запорізького міськвиконкому

Депутати Запорізької обласної та міської ради, відомі експерти та громадські активісти

Захід здійснюється Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» (виконується Фондом Східна Європа).

За коментарями звертайтеся:

Дмитро Арабаджиєв, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Запорізькій області; 066 7404236 , dimariy026@gmail.com

Моніторинг парламенту | Вебсайт | Фейсбук | Твіттер

(#рада8; #rada8; #opora; #опора)

Довідково:

У 2016 році по всій Україні – у 24 областях та м. Києві Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.